Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.Zarząd Stowarzyszenia
Wszystko Dla Kalisza im. Prof. Jerzego Rubińskiego

Wszystko dla Kalisza - Stowarzyszenie współorganizatorem Radosnego Zajączka - 2014
STOWARZYSZENIE WSPÓŁORGANIZATOREM "RADOSNEGO ZAJĄCZKA"

Niepubliczne Przedszkole „Bursztynowy Zamek” w Kaliszu, przystąpiło do realizacji corocznej wielkanocnej akcji charytatywnej „Radosny Zajączek”. Organizatorem akcji jest Niepubliczne Przedszkole „Bursztynowy Zamek”, zaś współorganizatorem akcji jest Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego”.

Wszystko dla Kalisza - Stowarzyszenie współorganizatorem Radosnego Zajączka - 2014

Akcję wspierają nauczyciele, rodzice dzieci z przedszkola ,,Bursztynowy Zamek”, kaliscy przedsiębiorcy oraz ludzie dobrego serca. Celem przedsięwzięcia jest udzielenie wsparcia dla dzieci z rodzin najuboższych, które na co dzień, nie cieszą się domowym dostatkiem.

Akcja trwa od 10 do 15 kwietnia 2014 roku, zakończona jest przekazaniem paczek dla rodziców i dzieci z rodzin najuboższych.

 Wyświetlany: 2573 razy 


   
  


Link:[ http://www.wdk.kalisz.pl/main.php?action=news&idf=news116.html&page=1&pcount=1 ]


 
 
Copyright Stowarzyszenie "Wszystko dla Kalisza"   K a l i s z  2 0 0 9 r