Aktualności

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15            . : :   ARCHIWUM   : : .  WdK avatar

453 badania i konsultacje lekarskie to efekt Białej Soboty, którą zorganizowano na osiedlu Kaliniec w przychodni przy ulicy Młynarskiej.

Podczas kilkugodzinnej akcji profilaktycznej wszyscy chętni mogli skorzystać z szeregu badań i konsultacji lekarzy – specjalistów

 czytaj więcej...


 

WdK avatar

Konkursy dla najmłodszych, tańce i dobra zabawa – członkowie oraz sympatycy Stowarzyszenia” Wszystko dla Kalisza” im. prof. Jerzego Rubińskiego pożegnali w piątek 30 sierpnia wakacje tradycyjnym piknikiem. Spotkanie jak zawsze zorganizowano na stanicy harcerskiej na Szałe na które, przybyło kilkadziesiąt osób.

W ostatni weekend wakacji, osoby związane ze Stowarzyszeniem Wszystko dla Kalisza, spotykają się na Szałe. W ten sposób żegnają odchodzące lato, ale i mają okazję by powspominać wakacyjne wyjazdy.

 czytaj więcej...


 

WdK avatar

Seniorzy z kaliskiego Domu Pomocy Społecznej pożegnali lato. 23 sierpnia, kilkadziesiąt osób, wspólnie bawiło się na pikniku w ogrodzie placówki.Jak zawsze w biesiadzie wzięli udział Jolanta Mancewicz, prezes Stowarzyszenia Wszystko dla Kalisza oraz wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej oraz Jacek Konopka, wiceprezydent miasta. Była muzyka, grill i słodki poczęstunek

Plenerowe spotkania to tradycja Domu Pomocy Społecznej w Kaliszu. Od kilku lata, z inicjatywy i ze wsparciem Stowarzyszenia Wszystko dla Kalisza, podopieczni placówki lato żegnali już w Gołuchowie, Parku Miejskim i lesie na Winiarach. W tym roku piknik zorganizowano na terenie DPS przy ul. Winiarskiej.

 czytaj więcej...


 

WdK avatar

Ponad trzysta przeprowadzonych badań i udzielonych porad lekarskich to efekt Białej Soboty na osiedlu Piwonice. Akcji profilaktyki zdrowotnej towarzyszył festyn rodzinny, całość została zorganizowana przez  Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu, Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza” im. J. Rubińskiego, Dyrekcję Zespołu Szkolno Przedszkolnego Nr1 w Kaliszu oraz Radę Osiedla Piwonice.

 czytaj więcej...


 

WdK avatar

453 badania i konsultacje lekarskie to efekt Białej Soboty, którą zorganizowano na osiedlu Tyniec w Przychodni dla Dzieci i Dorosłych NZOZ „VITA-MED” przy ul. Łódzkiej 32a.

Podczas kilkugodzinnej akcji profilaktycznej zorganizowanej przez  Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu, Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza” im. J. Rubińskiego, oraz Rada Osiedla Tyniec mieszkańców osiedli Tyniec, Rajsków i Winiary mogli skorzystać z całego szeregu badań i konsultacji lekarzy – specjalistów: Po raz pierwszy podczas białej soboty przeprowadzano badanie usg jamy brzusznej.

 czytaj więcej...


 

WdK avatar

Nie było zaskoczenia. Władze Stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego” po raz kolejny zostały docenione przez członków ugrupowania. Zmian w zarządzie więc nie będzie. Na czwartkowym walnym zebraniu zaakceptowano nowy , ale stary zarząd.

Prezesem stowarzyszenia pozostaje piastująca tę funkcję Jolanta Mancewicz.

 czytaj więcej...


 

WdK avatar

315 badań i konsultacji lekarskich – to efekt Białej Soboty, którą zorganizowano na osiedlu Majków, w Gimnazjum nr 1 przy ul. Tuwima.

Podczas kilkugodzinnej akcji profilaktycznej zorganizowanej  przez  Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu, Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza” oraz Gimnazjum nr 1 wszyscy chętni mogli skorzystać z całego szeregu badań i konsultacji lekarzy – specjalistów

 czytaj więcej...


 
BADAJMY SIĘ!2013-05-09

WdK avatar

Blisko 400 tysięcy złotych przeznaczy w tym roku kaliski samorząd na profilaktykę zdrowotną. Już teraz mieszkańcy mogą wykonać bezpłatne badania i konsultacje korzystając z dwunastu różnego rodzaju programów i akcji profilaktycznych. Tematowi temu poświęcona była dzisiejsza konferencja prasowa w ratuszu. 

 czytaj więcej...


 

WdK avatar

Gimnazjum nr 2 przy ulicy Ciasnej było gospodarzem ostatniej Białej Soboty. Podczas festynu zdrowotnego, który odbył się 23 marca, przeprowadzono blisko 400 badań. 

Tym razem Biała Sobota odbywała się na osiedlu Śródmieście I. Przedsięwzięcie cieszyło się sporą popularnością wśród mieszkańców Kalisza. Podczas Białej Soboty przeprowadzono 384 badania słuchu, spirometryczne, ciśnienia tętniczego, glukozy, cholesterolu i densytometryczne. 

 czytaj więcej...


 

Liczba wszystkich informacji: 128    
 
Copyright Stowarzyszenie "Wszystko dla Kalisza"   K a l i s z  2 0 0 9 r