Archiwum informacji

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20   wdk home page
Dochody w dół, a wydatki w górę - taki będzie budżet Kalisza na 2011 rok. Na czwartkowej sesji, przy sprzeciwie opozycji, uchwalono nowy plan finansowy Kalisza. Władze miasta przyznają, że będzie to budżet znacznie trudniejszy niż te, którymi Kalisz dysponował do tej pory. Kryzys zajrzał bowiem do kieszeni kaliskich podatników.

 

wdk home page
Ponad 100 osób – członków, sympatyków i przyjaciół Stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza” spotkało się z minioną środę na tradycyjnej świątecznej wieczerzy. Spotkanie było okazją nie tylko do spędzenia czasu w miłej atmosferze, ale także do podsumowań mijającego roku, a także do oceny zakończonej kampanii wyborczej

 
LIST OTWARTY2010-11-18

wdk home page
W odpowiedzi na list otwarty, skierowany do członków, sympatyków i wyborców naszego Stowarzyszenia informujemy, iż Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza” nie ma politycznego charakteru i skupia ludzi o zróżnicowanych poglądach – zarówno lewicowych, centrowych, jak i prawicowych. Wszystkie te osoby od kilkunastu lat zgodnie i z zaangażowaniem pracują dla dobra Kalisza, a podstawą naszego wewnętrznego współdziałania jest szacunek dla drugiego człowieka, jego przekonań i wzajemna tolerancja.

 

wdk home page
Znaczące nakłady na profilaktykę zdrowotną, dofinansowanie szpitali i dostęp do opieki medycznej w Kaliszu były tematem konferencji prasowej, która odbyła się w ratuszu w odpowiedzi na zarzuty stawiane Miastu przez Platformę Obywatelską

 

wdk home page
Ponad 350 bezpłatnych badań i konsultacji udzielono podczas kolejnej Białej Soboty. Ostatni, w tym roku, festyn zdrowotny odbył się w siedzibie NZOZ „VITA-MED” przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Ostatnia, w tym roku, akcja badań profilaktycznych tzw. „Białych Sobót” zorganizowana dla mieszkańców przez Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu, Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza” i rady osiedla: Tyniec, Winiary, Majków, odbyła się w sobotę, 6 listopada, w siedzibie NZOZ „VITA-MED” przy ul.Łódzkiej w Kaliszu.

 

wdk home page
Około 9.300 złotych zebrano na renowację zabytkowych kaliskich cmentarzy podczas dziesiątej już kwesty zorganizowanej w naszym mieście w dniu Wszystkich Świętych. Liczenie jeszcze trwa, ale już wiadomo, że jest to rekordowa kwota w historii tej akcji.

 

wdk home page
Kolejne punkty programu wyborczego, a także kolejną grupę kandydatów na radnych zaprezentowało na piątkowej konferencji prasowej Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza”. Tym razem udział w spotkaniu wzięły władze Stowarzyszenia: Jolanta Mancewicz i Jacek Konopka, a także: Joanna Walczak – dziennikarz, kulturoznawca, Wiesław Grochowina – trener klubu Tornado i menedżer, Wiesław Rządek – inżynier drogownictwa, Stanisław Janiak – kierownik Cmentarza Komunalnego i Mariusz Pluciński – lekarz chorób dziecięcych. Każdy z nich mówił o własnych zainteresowaniach i związanych z nimi elementami programu wyborczego.

 

wdk home page
Prezentacji kolejnych kandydatów na radnych, a także kolejnych elementów programu wyborczego poświęcona była konferencja prasowa Stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza”, która odbyła się w miniony czwartek w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

 

Patron Stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza” – ś.p. prof.Jerzy Rubiński był jedną z największych gwiazd gali „Ambasador Kalisza”. Podczas tej wielkiej, prestiżowej imprezy, która odbyła się w auli uniwersyteckiej im. prof.Rubińskiego najczęściej mówiono o Kaliszu, a nazwisko patrona naszego stowarzyszenia obecne było na scenie od początku do końca.

 

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20   

Liczba wszystkich informacji: 173    
 
Copyright Stowarzyszenie "Wszystko dla Kalisza"   K a l i s z  2 0 0 9 r