Archiwum informacji

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20   wdk home page
APEL Szanowni Państwo,

Kaliski Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Stanisława Graevego, przy udziale Urzędu Miejskiego w Kaliszu oraz Stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza”, już po raz dziesiąty organizuje w dniu 1 listopada publiczną zbiórkę pieniędzy, z której dochód przeznaczony będzie na ratowanie zabytkowych kaliskich cmentarzy.

 

wdk home page
W związku z informacjami Radia Centrum dotyczącymi "nielegalnych" plakatów Komitetu Wyborczego "Wszystko dla Kalisza", publikujemy treść wyjaśnienia, jaki Komitet skierował do Radia Centrum.
Z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia "Wszystko dla Kalisza"

 

wdk home page
Prezentacja list wyborczych w pięciu kaliskich okręgach, a także niektóre zagadnienia programu wyborczego – to główne tematy konferencji prasowej, którą 14 października w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zorganizowało Stowarzyszenie Wszystko dla Kalisza im. Prof. Jerzego Rubińskiego. W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli również kandydaci na radnych z tego komitetu wyborczego.

Zrobią wszystko dla Kalisza

 

wdk home page
Już po raz dziesiąty kaliski Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego wraz z Urzędem Miejskim w Kaliszu organizują 1 listopada publiczną zbiórkę pieniędzy na ratowanie zabytkowych kaliskich cmentarzy. Organizatorzy zapraszają do współpracy  osoby, które zechciałyby włączyć się w tę szczytną akcję.

 

wdk home page
Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza im. Prof. Jerzego Rubińskiego”, jako pierwsze ugrupowanie w Kaliszu, zostało zarejestrowane przez Komisarza Wyborczego. Oznacza to, że utworzyło komitet wyborczy i zgłosiło zamiar zgłaszania kandydatów na radnych w zbliżających się wyborach samorządowych.

 

wdk home page
Około 280 bezpłatnych badań i konsultacji udzielono podczas kolejnej Białej Soboty. Tym razem festyn zdrowotny odbył się na osiedlu Szczypiorno.

 

wdk home page
Jolanta Mancewicz – prezes Stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza” została wyróżniona za pomoc w walce z problemami bezrobocia. Podziękowania za wieloletnią współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy w Kaliszu odebrała podczas uroczystości z okazji 20-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia, która odbyła się 23 września

 

To była niezwykła uroczystość – tak o mszy świętej w trzecią rocznicę śmierci prof. Jerzego Rubińskiego mówią ci, którzy w tym okolicznościowym spotkaniu wzięli udział. W uroczystej mszy świętej, która odbyła się 19 września w kościele pw. Błogosławionego Biskupa Michała Kozala na osiedlu Winiary wzięła udział rodzina, przyjaciele i znajomi profesora Rubińskiego, władze miasta, województwa, samorządowcy, urzędnicy, przedsiębiorcy, władze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, nauczyciele akademiccy, artyści, studenci i dziennikarze – wszyscy, którzy znali i cenili wybitnego kaliszanina. Z okazji trzeciej rocznicy śmierci profesora, stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza” ufundowało tablicę pamiątkową, którą uroczyście odsłonięto podczas tej wyjątkowej uroczystości.

 

wdk home page
Ponad trzysta badań i konsultacji lekarskich przeprowadzono podczas Białej Soboty na osiedlu Czaszki. Festyn propagujący profilaktykę zdrowotną zorganizowali : Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu, Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza” im. prof. J.Rubińskiego, Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Kaliszu oraz Rada Osiedla Czaszki.

 

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20   

Liczba wszystkich informacji: 173    
 
Copyright Stowarzyszenie "Wszystko dla Kalisza"   K a l i s z  2 0 0 9 r