Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium
ZARZĄD „WSZYSTKO DLA KALISZA” Z ABSOLUTORIUM

Stowarzyszenie „Wszystko dla Kalisza im. Jerzego Rubińskiego” podsumowało kolejny rok swojej działalności. Podczas walnego zebrania sprawozdawczego, zarząd stowarzyszenia otrzymał absolutorium. Członkowie „Wszystko dla Kalisza” byli w tej kwestii jednomyślni. Miniony rok zaliczyli do udanych.

Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium

- To był bardzo trudny i pracowity dla nas rok. Nasi członkowie poddali się weryfikacji kaliszan i wystartowali w wyborach samorządowych. Osiągnęliśmy sukces, udało nam się zdobyć 4 mandaty w Radzie Miejskiej i jestem przekonana, że nasza działalność służy mieszkańcom miasta – mówiła Jolanta Mancewicz, prezes stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza”.

W ciągu minionego roku „WdK” było organizatorem m.in. festynów zdrowotnych, Białych Sobót, po raz kolejny uczestniczyło w organizacji konkursu „Zielony Kalisz” czy kwesty na ratowanie zabytkowych kaliskich cmentarzy. Teraz planuje poszerzenie działalności.

Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium

- Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kaliszan i poszerzać naszą ofertę. Dlatego właśnie młodzi członkowie „Wszystko dla Kalisza” zamierzają organizować festyny sportowe na kaliskich osiedlach. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Kalisza chętnie wezmą w nich udział i skorzystają z naszych propozycji – dodaje Jacek Konopka, wiceprezes stowarzyszenia i wiceprezydent Kalisza.

Stowarzyszenia w planach na najbliższe miesiące ma także pozyskiwanie środków zewnętrznych na prozdrowotne i proekologiczne akcje.

Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium

Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium Zarząd „Wszystko dla Kalisza” z absolutorium
 Wyświetlany: 3621 razy