Po trudnym okresie ograniczeń pandemicznych i braku możliwości organizacji spotkań z udziałem większej liczby osób , wpisując się terminem pomiędzy trzecią a czwartą falę zakażeń koronawirusem Covid-19 , we wtorek 28 września 2021 roku odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze członków Stowarzyszenia „Wszystko dla Kalisza im. prof. Jerzego Rubińskiego” . Spotkanie było okazją do omówienia działań Stowarzyszenia w poprzednim roku i całej kadencji , oraz planów na przyszłość.

Walne Zebranie Członków uchwaliło zmianę w Statucie Stowarzyszenia powołującą godność Prezesa Honorowego która została przyznana dotychczasowej wieloletniej prezes, pani Jolancie Mancewicz. Moc podziękowań za Jej dotychczasową pracę w stowarzyszeniu w imieniu obecnych złożyli wiceprezydent Mateusz Podsadny i nowo wybrany prezes Jacek Konopka.

Nowo wybrane władze stowarzyszenia prezentujemy w zakładkach: Zarząd, Komisja Rewizyjna, Sąd Koleżeński.

W czasie zebrania, członkowie Stowarzyszenia dzielili się uwagami dotyczącymi kontynuacji dotychczasowej pracy oraz pomysłami dotyczącymi społeczności Kalisza. Jako kluczowe działania wskazano dbanie o zdrowie mieszkańców i pomaganie najsłabszym i najbardziej potrzebującym.

Odsłony: 3

Udostępnij

Tags:

Komentowanie wyłączone

© 2024 Wszystko dla Kalisza im. Prof. Jerzego Rubińskiego. Created by @Luke for MM IT Consulting
Skip to content